Słowa, które dają moc! Czyli, motywujące cytaty na siłownię!

Droga po wymarzoną sylwetkę z pewnością jest wymagająca. Sumienne i regularne treningi oraz odpowiednia dieta, muszą w takim przypadku stać się po prostu częścią życia. Istotna jest też cierpliwość i wiara w swoje możliwości. Skąd je czerpać? O tuż należy poniekąd być swoim własnym sportowym couchem. By, nie popadać w wątpliwości i nie tracić motywacji, warto stale poszukiwać mentalnego dopingu. Nawet pozorne rzeczy potrafią dodawać siły do działania, chociażby takie jak, sukcesy sportowych idoli, pozytywna muzyka i podnoszące na duchu cytaty Siłownia, która najczęściej jest miejscem ciężkiej pracy warto, by otaczała nas właśnie takimi motywującymi elementami! Warto sobie przypominać i uświadamiać, że w przypadku rzeźbienia sylwetki i spełniania sportowych marzeń nie ma drogi na skróty! Natomiast osiąganie celów jest niezwykle satysfakcjonujące! O to kilka inspirujących cytatów, które przekazują samą prawdę!

10 cytatów, które będą wspierać Twój wysiłek na siłowni!

Sam początek przygody wymaga sporej dawki motywacji i zawziętości. Póki ćwiczenia i nowy styl odżywiania nie stanął się nawykiem, będzie trzeba nie raz zawalczyć z wymówkami i pokusami. Te cytaty z pewnością pomogą wytrwać w postanowieniach!

  1. „Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień”
  2. „Podawanie wymówek spala zero kalorii na godzinę”
  3. „Z każdą kroplą potu, jesteś coraz bliżej sukcesu”
  4. „Twórz zdrowe nawyki, a nie ograniczenia”
  5. „Motywacja jest tym, co pozwala zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać w postanowieniu”
  6. „Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki”
  7. „Zanim coś osiągniesz, musisz czegoś od siebie oczekiwać”
  8. „Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia”
  9. „Wszystko jest możliwe, o ile masz wystarczający tupet”
  10. „Budź się z determinacją, kładź spać z satysfakcją”

Każdą sentencję, która ma dla nas siłę uskrzydlającą, powinniśmy potarzać co dnia. Wszystko po to, by przekonać się, jak zwykłe słowa, potrafią nas zmotywować i doprowadzić do sukcesu. Pomóc utrzymać wiarę w możliwości i pamięć o postanowieniach.