Fuzzibunz – ekologiczne i dopasowane pieluszki dla dzieci

Fuzzibunz pieluchy to jedne z najbardziej dopasowanych pieluch, które przypominają te jednorazowe. Mimo to są bardziej ekonomiczne, bo nie wyrzuca ich się po jednym użyciu, a można prać i cieszyć się nimi przez dłuższy czas. I to nawet jak dziecko już trochę podrośnie. Można je stosować aż do czasu odpieluchowania. Mają taką rozmiarówkę, że nie jest ciężko je dopasować do różnych wymiarów ciała bobasa. A czego chcieć więcej niż wygodnej pieluszki dla naszego dziecka, dzięki której maluch może komfortowo eksplorować świat bez obawy, że zaraz będzie mu coś ściekać po nóżkach? Nic dziwnego, że są to jedne z najlepiej sprzedających się pieluch wielorazowych.

Jakie są zalety korzystania z fuzzibunz pieluchy?

Przede wszystkim takie, że są wielokrotnego użytku. Co prawda, na rynku istnieją inne wielorazowe, ale te są wyjątkowe, bo doskonale się dopasowują, a co więcej, w zestawie do FuzziBunz One Size Pocket Cloth znajduje się wymienna gumka. Dzięki niej pieluchę można założyć bobasowi już od 35 funtów. Znane są z tego, że są trwałe, a podczas prania, czy suszenia nie zauważa się oznak uszkodzenia, bo dobrze znoszą wszelkie codzienne obowiązki. Zmodyfikowany wzór posiada ścieg, który okala górną część pieluchy. Na stronie producenta można znaleźć dokładne opisy ze zdjęciami, gdzie zostało wyjaśnione wszystko na temat każdej z pieluch.

Czy pieluchy FuzziBunz One Size posiadają jakieś wady?

Mimo że pieluchy te słyną ze swojej bezkonkurencyjności, to jednak niektóre modele posiadają pewne minusy. Jednym z nich jest to, że FuzziBunz One Size posiadają zatrzaski, ale bez zamknięć Aplix. W regulowanej gumce przy nogawkach znajdują się guziki, które należy sprawdzać regularnie. W przeciwnym razie przycisk się może poluzować, a ten z kolei znajduje się blisko ciała dziecka. Problem ten nie dotyczy jednak modelu One Size Elite Diaper, jako że guziki te znajdują się z dala od skóry. Do wnętrza pieluchy dość ciężko jest włożyć wkładkę, jednak wnętrze to jest wodoodporne, więc można przyznać, że ten aspekt rekompensuje minusy wynikające z utrudnionego umieszczenia wkładki.